Абрамова Олена Анатоліївна

Освіта: вища

Закінчила: Одеський національний     університет імені І.І. Мечникова, факультет - психологія

Уманський державний педагогічний університет імені П.Тичини, факультет - дошкільної та корекційної освіти

Стаж роботи: 16 років

Життєве кредо: "Кожна людина, яка з'являється в нашому житті - учитель! Хтось вчить нас бути сильнішими, хтось вчить бути мудрішими, хтось вчить прощати, хтось вчить бути щасливим і радіти кожному дню, хтось зовсім нас не вчить, а просто ламає нас, але і від цього ми отримуємо досвід. Цінуй кожну людину, навіть якщо вона з'явився на мить. Якщо вона з'явилася, то це вже не просто так!"

Професійне кредо: "Якщо ти хочеш побудувати корабель - не треба скликати людей, планувати, ділити роботу, діставати інструменти. Треба заразити людей прагненням до безмежного моря. Тоді вони самі побудують корабель"

Вихователь-методист

Гуцаленко Неля Валеріївна

Освіта: вища

Закінчила: Уманський державний педагогічний університет імені П.Тичини, факультет - дошкільної освіти

Стаж роботи: 33 роки

Життєве кредо: "Якщо хочеш бути щасливою, будь нею!"

Професійне кредо: "Не достатньо лише отримувати знання, треба знати їх застосування"

Сестра медична старша

Саламатова Марина Вікторівна

Освіта: не повна вища

Закінчила: Первомайське медичне училище, факультет - акушерство

Стаж роботи: 31 років

Життєве кредо: "Іду по життю з усмішкою, несу людям добро, радість і впевненість в тому, що все буде добре!"

Професійне кредо: "Не стій на місці, завжди йди вперед та допомагай людям!"

Психолог практичний

Вишневська Ірина Олександрівна

Освіта: повна вища

Закінчила: Одеський національний університет ім.І.І. Мечникова

Стаж роботи: 15 років

Життєве кредо: "Хочеш зробити добру справу - не стримуйся"

Професійне кредо: "Дитина - це ніжний паросток, який стане могутнім деревом і вимагає до себе великої уваги" В.Сухомлинський

Керівник музичний

Ямковенко Олена Іванівна

Освіта: неповна вища

Закінчила: Уманське педагогічне училище імені Т.Г. Шевченка - організатор музичного виховання, вихователь ДНЗ

Стаж роботи: 25 роки

Життєве кредо: Людина відзеркалюється у своїх вчинках(Йоган Фрідріх Шиллер)

Професійне кредо: "Гуманність і творчість - два крила педагога!"