Наші педагоги

Куровська Наталія Анатоліївна

Освіта: неповна вища

Стаж роботи: 33 роки

Життєве кредо: "Все, що не робиться, робиться на краще"

Професійне кредо: "Не кажи, що ти хочеш зробити, покажи як ти робиш"

Чабанова Ірина Іванівна

Освіта: вища

Закінчила: Миколаївський педагогічний інститут імені В.Бєлінського

Стаж роботи: 31 років

Життєве кредо: "Спочатку план, потім дія"

Професійне кредо: "До мети приходить не той, хто поспішає, а той, хто не зупиняється"

Музиченко Тетяна Дмитрівна

Освіта: неповна вища

Стаж роботи: 28 років

Життєве кредо: "Діти - це життя, і життя прекрасне, і тому потрібно поважати їх  право на радість і особисті думку"

Професійне кредо: "Виховання дітей - це справа душі і серця, яка крок за кроком веде до загального успіху"

Резнікова Наталя Анатоліївна

Стаж роботи: 39 років

Життєве кредо: "Любити дитину усім серцем, поважати і розуміти її особисту думку"

Професійне кредо: "Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку - найвища оцінка діяльності вихователя"

Коваленко Тетяна Вікторівна

Стаж роботи: 12 років

Життєве кредо: "Мети досягає той, хто її прагне"

Професійне кредо: "До кожної дитини ключ знайти. У праці результат хороший мати. Упевнено і творчо до мети іти: з любов'ю серце дітям віддавати"

Ільченко Аліса Ігорівна

Освіта: вища

Закінчила: Південноукраїнський  національний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського

Стаж роботи: 13 років

Життєве кредо: "Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява... Візьми усмішку і подаруй її тому, хто так її потребує"

Професійне кредо: "Сій знання та любов не лише в пам'яті і свідомості дітей, а і в їхніх душах і серцях"

Антіпова Оксана Василівна

Освіта: повна вища

Закінчила: Одеський національний університет ім.І.І.Мечникова

Стаж роботи: 11 років

Життєве кредо: "Життя - це постійний рух, нові цікаві знайомства і взаємодопомога"

Професійне кредо: "Безумовне позитивне ставлення до дитини, опора на позитивне в ній"

Злигостєва Анастасія Миколаївна

Освіта: повна вища

Закінчила: Одеський національний університет ім.І.І.Мечникова

Стаж роботи: 7 років

Життєве кредо: "Ніхто не може оцінювати іншого, коли не навчився оцінювати самого себе"

Професійне кредо: "П'ять дієслів для виховання: любити, розуміти, вірити, терпіти і вчитися."

Уласюк Інна Ігорівна

Освіта:  повна вища

Закінчила: Уманський педагогічний університет Ім.П.Тичини

Стаж роботи: 6 років

Життєве кредо: "Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити - покажи як ти робиш"

Професійне кредо: "Знай, люби, розумій, поважай! Тільки той може бути педагогом, хто має добре серце і душу!"  Т.Фулпе

Діхтяр Олена Олегівна

Освіта: неповна вища

Навчається: комунальнй заклад Уманський гуманітарний педагогіний фаховий коледж ім.Т.Шевченка

Стаж роботи: 3 роки

Життєве кредо: "Мети досягає той, хто її прагне"

Професійне кредо: "Педагогу повинно бути притаманні якості близькі до материнських.Як мати віддає своїм дітям все найкраще,так і педагог вкладає свою душу в учнів. У цьому внутрішній зміст професії".